Yhteystiedot

Pankkitilimme:

Laukaan Eläkeläiset ry
FI76 4764 0010 0345 00
Säästöpankit / Paikallisosuuspankit HELSFIHH

Laukaan Eläkeläiset ry
Toimihenkilöt 2019

Johtokunnan varsinaiset jäsenet:

Puheenjohtaja
Viljo Kumpulainen
040-7570082
Sähköposti viljo.kumpulainen1@luukku.com

Varapuheenjohtaja
Tarja Leinonen
0400-228964
Sähköposti tarleena1@kotikone.fi

Sihteeri, arpavastaava
Paula Kumpulainen
040-5015317
Sähköposti paula.kumpulainen1@luukku.com

Jäsensihteeri
Tuula Nieminen
040-7322364
Sähköposti tuulamarnieminen@elisanet.fi

Emäntä
Ritva Valkonen
040-7573068
Sähköposti ritva.valkonen3@luukku.com

Johtokunnan jäsen
Väinö Hytönen

Johtokunnan jäsen
Kyllikki Pitkämäki

Johtokunnan jäsen
Erkki Valtoaho
050-4143797
Sähköposti erkki.valtoaho@gmail.com

Johtokunnan varajäsenet:

Helena Koivisto
044-2805540
Sähköposti helena.koivisto@kolumbus.fi

Taloudenhoitaja, tiedottaja, kotisivujen päivittäjä
Seija Majuri
050-4933510
Sähköposti seija.s.majuri@gmail.com

Matkavastaava
Sinikka Siekkinen
0400-679419

Elsa Tervo

Ulla Viinikainen



Kartta
Näytä suurempi kartta